Medikamentu Lieltirgotava

Kopš 2009. gada augusta Astra Logistic Ltd. darbojas arī kā zāļu lieltirgotava un ir viena no straujāk augošajām šajā nozarē. Piegādājam Olainfarm, Silvanols, Richard Bittner AG, Berlin Chemie, Actavis, Teva, Servier un citu ražotāju medikamentus, kosmētikas un higiēnas preces aptiekām un veselības aprūpes iestādēm.

Medikamentu lieltirgotavas licences:

  • Izplatīšana / Vietējais tirgus un Eksports (№ L00051)
  • Ražošana / Psihotropo medikamentu izplatīšana (Rp-42/8)

Zāļu lieltirgotava SIA " ASTRA LOGISTIC Ltd." saskaņā ar Ministru kabineta 2010. gada 30.marta noteikumiem Nr.313 " Farmaceitiskās un veterinārfarmaceitiskās darbības licencēšanas kārtības" ir saņēmusi speciālu atļauju ( licenci) zāļu ražošanai. Šī atļauja ļauj mums veikt cilvēkiem paredzēto zāļu (tai skaitā arī psihotropo zāļu), uztura bagātinātāju un medicīnas preču sekundāro iepakošanu – uzlīmju un lietošanas instrukciju pievienošanu un/vai nomaiņu iepakojumā izplatīšanai paredzētiem produktiem, gadījumā, ja ir tāda nepieciešamība.

Uzņēmuma telpas ir jaunas, tīras, apgaismotas, labā tehniskā stavoklī, aprīkotas atbilstoši veicamajam darbam. Telpas ir nodrošinātas pret nepiederošu personu iekļūšanu. Ir ierīkotas aukstumu kameras, kurās tiek nodrošināts īpašs temperatūras režīms (-18° līdz -30 °C, +2° līdz +8°C un +8° līdz +15°C).
Slēdzam līgumus ar zāļu lieltirgotavām un zāļu ražotājiem, kam nepieciešams šāds pakalpojums.

Šobrīd sortimentā nav medikamentu, kuri ir paredzēti Latvijas tirgum.