Galerija

Dibināts 2003. gadā, Astra Logistic Ltd. ir viens no strauji augošajiem uzņēmumiem, kas piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu loģistikas, medikamentu, kosmētikas un higiēnas preču uzglabāšanas un izplatīšanas jomā.

Astra Logistic Ltd. loģistikas centrs, aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, atbilst kā Eiropas Savienībā, tā arī Latvijas Republikā pieņemtajām kvalitātes normām: Labas Glabāšanas Prakse (Good Storage Practice) un Labas izplatīšanas prakse (Good Distribution Practice).

Mūsu klienti, kuru starpā ir gan nelielas aptiekas, gan arī vadošie farmācijas uzņēmumi un medikamentu, kosmētikas un higiēnas preču ražotāji, novērtē vienmēr drošos un prakstisos risinājumus, atbilstošus visaugstākajām klienta prasībām un tiesību normām, un augsto apkalpošanas kvalitāti.

Mērķis: Stabilas un savstarpēji izdevīgas ilgtermiņa sadarbības izveidošana un uzturēšana ar jauniem un jau esošajiem klientiem, lietišķajiem partneriem. Ekskluzīvs Starptautiskās Kravu Pārvadājumu Organizācijas pārstāvis Latvijā,  Latvijas Kravas Ekspeditoru Asociācijas valdes loceklis; Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs; Starptautiskās Noliktavu un Loģistikas Asociāciju Federācijas biedrs